İndirim!

Toptan Pencereli Diplomat Zarf – İ, Kraft Silikonlu

100,00 

Düz Diplomat Zarf
90 gram İ. Kraft penceresiz

Silikon Bantlı
1.000 adet 170 TL+ KDV
İNDİRİMLİ FİYATI: 100 TL + KDV
Minimum sipariş 5.000 adet

Açıklama

Toptan Diplomat Zarf
Diplomat Zarf

90 gram İ. Kraft pencereli

Silikon Bantlı
1.000 adet 170 TL+ KDV
İNDİRİMLİ FİYATI: 100 TL + KDV
Minimum sipariş 1.000 adet

Ödeme:Yalnızca Havale – Eft

 

İstanbul Dışı Siparişler şehirlerarası ambar ile gönderilir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Test

 

DİPLOMAT ZARF NEDİR?

Firmaların kendi aralarında olan şirket dışı yazışma veya kendi departmanları arasındaki yazılı metinlerin yer aldığı zarf olarak tanımlayabiliriz. Firmaya ait logo ve adres bilgileri, slogan gibi açıklamalar zarfın üzerinde hazır halde ve basılı olarak durur. Zarfın içerisine yazılı metin eklenir ve zarfa konularak ilgili adrese veya departmana gönderimi sağlanır. Firma isminin daha tanınması ve prestij açısından faydalıdır.

Toptan Diplomat Zarf

DİPLOMAT ZARF DA HANGİ ÖLÇÜLER KULLANILIR?

Diplomat zarf içerisine eklenecek kağıt miktarına göre zarfın ölçüsü firmaların isteği doğrultusunda değişebilir. Genel olarak yaygın kullanılan ise 10,5X24cm ölçüsü olup zarfın üzerinde firmayı tanımlayacak hazır bilgiler, logo ile itibar kazanılmasında yardımcı olur.

DİPLOMAT ZARF KAÇ ÇEŞİTTİR?

3 farklı diplomat zarf vardır ve firmalar ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilir. Zarfa bazı tutkal, silikon gibi eklemeler yapılarak ilk okuyan kişi olduğu da belirtilir.

· Silikon bantlı diplomat zarf

· Pencereli diplomat zarf ise kurumsal firmalar arasında daha çok bankalar tarafından tercih edilir. Kime gönderildiğini gösteren zarf üzerinde bir hazne mevcuttur.

· Düz diplomat zarf ise zarfın üzerine eklenecek firmanın logosu, iletişim gibi ayrıntıların yer aldığı türdür. Eski bir nostalji ve yeni trend ile de alakalı olduğu izlenimi açısından firmalarca tercih edilir.

DİPLOMAT ZARF İŞLETMEYE FAYDALARI NELERDİR?

Prestij artırıcı etkene sahiptir. Firmanızdaki bölüm, bölüm departmanlarınıza gönderebileceğiniz gibi farklı firmalar için de kullanılır. Rekabet ortamındaki firmaların markasının daha bilinir olmasına yardımcı olur. Diplomat zarfı alan kişi gönderici tarafından önemsendiğini bilir. Resmi, ciddi, saygın ortam hazırlanmasına yardımcı olur. İşletmeye bakışın olumluya çevrilmesi ve farkındalık oluşumu için katkısı vardır.

Metin Kaynak: Süleyman Gök

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.